Ora ėshtė 18/12/2018, 5:45 pm

LAJMET E PORTALIT

 • Lajmėrim & Ngjitės
 • 11112008
  Antarė tė nderuar, nėse keni vendosur tė postoni njė lajm nė portal ju duhet tė jeni nė dijeni se ēfarė materiali publikoni.
  - Nuk duhet tė publikoni materiale tė cilat nuk pėrkasin me kategorinė nė fjalė.
  - Materialet nuk duhet tė kenė pėrmbajtje tė censuruar (banale/ndyta).
  - Materialin duhet ta pėrgatisni nė mėnyrė profesionale (pasiqė shfaqet nė portal), apo nėse e merrni nga ndonjė gazetė apo revistė e bėni kopje por duke e cekur nė fund tė materialit se ku jeni bazuar (burimi i atij lajmi).
  - Publikimi bėhet nė emrin tuaj.
  - Besoj se ju e keni lexuar qysh...

  nga arssim - Komentet: 1 - Shikime: 383
 • 19112012
  Dėrgoni SMS pa pagesė me rastin e festės sė flamurit, 100 vjetorit tė Pavarsisė sė Shqiprisė

  http://relax.forumn.org/h3-free_sms_2

  nga arssim - Komentet: 0 - Shikime: 691
 • 13122010
  Pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e forumit Relax dhe vizitorėt.
  Ju njoftojmė se tani fillon sezoni i ri i Relax Forum. Do ju sjellim freskime nga dhe temat e forumit, do ju sjellim njoftimet dhe informacionet mė tė reja nga fusha tė ndryshme. Do ketė tema atraktive ku do diskutojmė sėbashku. Andaj ju ftojmė tė qėndroni me ne...!

  nga arssim - Komentet: 0 - Shikime: 2050
 

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt

Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
 • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
 • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
 • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
 • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmėrim Lajmėrim
 • Ngjitės Ngjitės
 • Global announcement Global announcement