Rikthehet nė funksion, Relax Forum

Shko poshtė

13122010

Mesazh 

Rikthehet nė funksion, Relax Forum
Pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e forumit Relax dhe vizitorėt.
Ju njoftojmė se tani fillon sezoni i ri i Relax Forum. Do ju sjellim freskime nga dhe temat e forumit, do ju sjellim njoftimet dhe informacionet mė tė reja nga fusha tė ndryshme. Do ketė tema atraktive ku do diskutojmė sėbashku. Andaj ju ftojmė tė qėndroni me ne...!
avatar
arssim
Administrator
Administrator

Gjinia : Male Numri i postimeve : 504
Mosha : 30
Vendi : Prishtinė
Reputacioni : 0
Poenat : 351
Data e antarėsimit : 08/11/2007

http://relax-ks.co.nr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi