LEXO PARA SE TĖ POSTOSH !!!

Shko poshtė

11112008

Mesazh 

LEXO PARA SE TĖ POSTOSH !!!




Antarė tė nderuar, nėse keni vendosur tė postoni njė lajm nė portal ju duhet tė jeni nė dijeni se ēfarė materiali publikoni.
- Nuk duhet tė publikoni materiale tė cilat nuk pėrkasin me kategorinė nė fjalė.
- Materialet nuk duhet tė kenė pėrmbajtje tė censuruar (banale/ndyta).
- Materialin duhet ta pėrgatisni nė mėnyrė profesionale (pasiqė shfaqet nė portal), apo nėse e merrni nga ndonjė gazetė apo revistė e bėni kopje por duke e cekur nė fund tė materialit se ku jeni bazuar (burimi i atij lajmi).
- Publikimi bėhet nė emrin tuaj.
- Besoj se ju e keni lexuar qysh nė fillim, se me ēka ka tė bėj tema dhe se nga ēfarė fushe/lėmie do tė postohet nė kėtė forum.
Tė ju rikujtojmė edhe njėherė, kėtu do tė postoni tema apo ngjarje nga fusha e SHOW BIZ-it (Vip News).




Lajmet qė ne i publikojmė janė kryesisht nga Telegrafi, por edhe nga portale lajmesh tjera.


Edituar pėr herė tė fundit nga aLbio1 nė 22/6/2009, 7:56 pm, edituar 1 herė gjithsej
avatar
arssim
Administrator
Administrator

Gjinia : Male Numri i postimeve : 504
Mosha : 30
Vendi : Prishtinė
Reputacioni : 0
Poenat : 351
Data e antarėsimit : 08/11/2007

http://relax-ks.co.nr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

LEXO PARA SE TĖ POSTOSH !!! :: Komentet

avatar

Mesazh prej 24/3/2009, 11:54 pm nga MrBeni

Hehe edhe ashtu e provova nje vip news po nuk e di a do e pelqejsh sepse anglezet ne msn ma permendshin shum ket lajm dhe e shkruajta Razz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi