[ LEXO RREGULLAT ]

Shko poshtė

[ LEXO RREGULLAT ]

Mesazh nga arssim prej 17/1/2009, 1:07 am

Antarė tė nderuar, kjo rubrikė ėshtė hap pėr herė tė parė nė forumin tonė dhe hyn nė kategorin e shėrbimeve falas (shitje dhe blerje, oferta).
Ju kemi mundėsuar kėtė rubrikė atyre tė cilėt ofrojnė gjėra pėr tė shitur, qoftė gjėra fizike (patundshmėri, automjete, teknologji, etj., apo edhe gjėra tjera, si: webfaqe, domain, etj.).

RREGULLAT:

Nėse keni diē pėr tė shitur apo dhėnė me qira:
- T'i lini informacionet tuaja personale,
- Email adresėn,
- Numrin e telefonit, apo
- Adresėn ku mund tė kontaktoni edhe fizikisht.

NJOFTIM: Ju bėjmė me dije se Stafi nuk mbanė pėrgjegjėsi pėr mbarvajtjen e transaksioneve. Ne vetėm ju kemi mundėsuar tė shpallni ofertėn tuaj kėtu dhe ju mund tė kontakton nė mes vete.
avatar
arssim
Administrator
Administrator

Gjinia : Male Numri i postimeve : 504
Mosha : 30
Vendi : Prishtinė
Reputacioni : 0
Poenat : 351
Data e antarėsimit : 08/11/2007

http://relax-ks.co.nr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi